Pages Menu
Categories Menu

aranzacja pokoju braz

aranzacja pokoju braz

Użyj podłogowe abażury do dekoracji domu

abażury Floor, podobnie jak każde inne odcienie naprawdę powinny służyć dwóm celom. Muszą pomóc zapewnić i rozpraszają światło w pomieszczeniu, i powinny one po prostu zrobić pokój a lampy wyglądają lepiej.

A dzięki szybkiej zmiany w cieniu można szybko zmienić wygląd każdego pomieszczenia w domu.

Chcesz urozmaicić swój dom z nowym wyglądem, zanim znajomych spadek? Dlaczego nie zmienić odcień na kilka swoich lamp. Spowoduje to zmianę wyglądu swojego pokoju. Można również zastąpić starą lampę z nowym życiem, lampy podłogowe. Będzie to cię rozweselić i przełamać monotonię!

Ale jak wybrać tę właściwą?

abażury podłogowe są w różnych rozmiarach, kształtach, kolorach i wzorach. Więc masz wiele opcji, aby przejść do. Użyj wyobraźni i dowiedzieć się, który kolor / wzór pójdzie z kolorem pokoju, czy który z nich pójdzie z papieru na ścianie swojego pokoju itd. Należy pamiętać, że można łączyć i dopasowywać różne lampy o różnych odcieniach w aby uzyskać najlepszy wygląd swojego pokoju.

Musisz zmierzyć wymiary abażur przed wybraniem właściwego. Poniższe punkty poprowadzą Cię, jak się do tego zabrać

-Dokonywania pomiarów górnej średnicy lampy

aranzacja pokoju braz

-Dokonywania pomiarów średnicy dna lampy

-Dokonywania pomiarów pionowego skosu

-Dokonywania pomiarów wysokości w pionie

Pomiary te pomogą dopasować lampę można także dowiedzieć się, jaki rozmiar lampy podłogowej będzie wyglądać dobrze w swoim pokoju.

Należy określić rodzaj oprawy potrzebne do zamocowania cień do lampy. Popularne typy okuć są pająk z armaturą harfa, armatury uno, i klip na okuć.

Lampy stojące na ogół najlepiej udać pająk z armaturą harfy.

Armatura Uno nadają się do mniejszych lamp. Drut, który jest dołączony do abażur sprawia, że ??bezpieczne i harfy nie jest wymagane, aby go naprawić.

– autor artykułu