Pages Menu
Categories Menu

aranzacja pokoju dzieciecego

aranzacja pokoju dzieciecego

Grow Your Own Food

W tych trudnych czasach, jest w stanie pozwolić sobie wystarczającą ilość żywności dla swojej rodziny może być zmartwieniem. Co będzie można iść bez upewnić się, że rodzina jeść jakości żywności? I nie jedzenie śmieci, które są często podawane w niektórych kawiarniach i restauracjach, ponieważ oni także są na celowniku .

Nawet super-markety, bez względu na to, co mogą powiedzieć, musi pozyskiwać pokarm z mniej niż zadowalające miejscach. Te okazje, które można znaleźć nie są pokarmy wybrałbyś jeśli można sobie pozwolić na lepsze. Nie, jeśli trzeba kupić tanio, aby upewnić się, że masz wystarczająco dużo jedzenia (i wszystkie inne drogie rzeczy, oczywiście) dla całej rodziny.

Teraz problemem jest to, że obawy te mogą tylko gorzej w ciągu najbliższych miesięcy i prawdopodobnie lat.

Mam nadzieję, że nie będzie czasu w niezbyt odległej przyszłości, kiedy finanse kraju zostaną załatwione i my, żołnierze w walce z bałaganem kredytu byliśmy wylądował, by móc pozwolić sobie jeść pożywne, zdrowe żywności ponownie.

Istnieje jednak jeden ze sposobów, w jaki możemy sterować zarówno koszty i jakość żywności dajemy nasze rodziny do jedzenia.

Rośnie nasz własny!

Setki ludzi zostało ubiegania się o działkach lub myślisz o włączeniu ich ozdobne kwietniki na działkach warzywnych.

Brzmi nieźle, prawda? Rozwiązać oba problemy za jednym zamachem! Jakość żywności w bardzo rozsądnej cenie.

Więc, jakie są wady? (Nie martw się. Myślę, że znalazłem odpowiedź poniżej!)

(1) Jeśli już wiodącym a, powiedzmy, nieco mniej aktywny tryb życia, cały kopania i prowadzenie zaangażowane w „Uprawa własnych” będzie musiał przyzwyczaić. Najlepiej działa się powoli!

Ale można to zrobić.

(2) Inne problemy trzeba mieć świadomość, gdy zaczyna swoją działkę warzywną są szkodniki i chwasty, które są zobowiązane do czynienia.

– autor artykułu