Pages Menu
Categories Menu

architektura wnetrz asp

architektura wnetrz asp Jest to bardzo podobne do Marmorino, trochę grubszą wygląd, a często uszczelnione oliwek mydła oleju otrzymując nieco bardziej ziemisty wygląd.

Spatulato – albo podobna jest często określany przez klasyczne wykończenie Grassello ale gdzie wykonanie jest bardziej widoczne. Choć ściśle mówiąc Spatulato Veneziano było wykończenie pierwotnie inna mieszanina kredy, oleje, kleje zwierzęce i naturalnych pigmentów, i nie jest tak bardzo używane w tych dniach.

Intonachino – lub podobne są tynki wykonane z gaszonego wapna i odpryski grubszej marmuru, użyte do wytworzenia weneckie stiuki.

Pestki Velato – wykonane z Intonachino gładkiej powierzchni ma wzór jamkowej do niego. Velato jest włoski na zawoalowane i odnosi się do mety jako kolor myte w celu zwiększenia efektów dekoracyjnych.

Travertino – ponownie wykonane z Intonachino wzór jest, że jak Kamień trawertyn. Sooth lekko szlifowane powierzchnia, która może mieć zupełnie przypadkowe obszary l grubej wżery lub bardziej równomiernie przeciągnięty wygląd.

architektura wnetrz asp

Scagliola – wykorzystywane głównie do produkcji kolumn lub meble, tańszy i lżejszy alternatywę dla litego marmuru. Tynki gipsowe i alabastru łączone są z olejów i barwników do tworzenia veining oraz replikę marmurową wewnątrz formy.

Sgrafitti – ściana technika dekoracji, w której konstrukcja i farbowanie wytrawia się i stosuje się do końca przed wyschnięciu.

Faux wykończenia nie jest terminem Lubię jak to ma negatywny false przypisane do niego. Szeroko stosowany w całej Ameryce, to najlepiej opisać efekty malarskie i nowoczesne wykończenia akrylowe, które często używane w miejsce tradycyjnych włoskich wykończeń gipsowych, ponieważ są one łatwiej stosowane przez początkujących i taniej kupować.

Istnieje wiele odmian pisowni i nazwy handlowe dla tynkiem weneckim, może ten odzwierciedla ogromny potencjał możemy znaleźć tutaj.Istnieje wiele różnych stylów i efektów wykończeniowych, które mogą być wykonane przez rzemieślnika zapewniając nieskończoną wybór wyśmienitych bespoke wykończenia ścian.

Jeśli jesteś zainteresowany wiedząc więcej o polerowane gipsem lub tynkiem weneckim proszę spojrzeć na naszej stronie.

– autor artykułu