Pages Menu
Categories Menu

aranzacja pokoju jadalnego

Porównanie trzech typów Otacza do kominków

Kominek przestrzennego składa się zasadniczo z płaszcza, po bokach i nogi podporowe / zrazy – istnieje również komora ognia do rozważenia, ale to nie jest jako taki, część obramowania.

Istnieje kilka różnych materiałów, które otacza może być ukształtowane z tym; wapień, granit, marmur, łupek, żeliwa, drewna i kwarcu; i można powiedzieć, że istnieją trzy główne style; tradycyjny, nowoczesny i kolonialne – w rzeczywistości; są to style będę omawiać w tym artykule.http://kancelaria-stg.pl

Tradycyjny

Z stylach dopasowanych wyraźnie z epoki wiktoriańskiej, tradycyjny kominek przestrzennego jest zazwyczaj wykonana z cegły i może sprawić, doskonały punkt ogniskowy na ustawienie kraju.

Współczesny

Wiele współczesnych stylizujące otacza są wykonane z kamienia; granit, marmur, łupek i kwarcu, aby wymienić tylko kilka. Moim ulubionym musi być wapień, choć z tym powiedział; Jestem projektantem wapienia ognisko, więc jestem trochę stronniczy.

Współczesny styl najlepiej pasowały do ??nowoczesnych wnętrzach dom / mieszkanie – minimalistyczny décor, w połączeniu z może w lustrze wiszącym nad zaprojektowanym z tego samego kawałka kamienia.

Kolonialny Styl

Nadaje się do większych pomieszczeń, kolonialne stylizowany kominek jest typowa dla Ameryki w połowie okresu 20 wieku. Były one często sprzężone i uzupełnione obiektami, które dały szorstką symetrię iz mojego doświadczenia; ten styl wydaje się być nieco większy rozmiar niż średnia i może być trochę bardziej skomplikowane w konstrukcji niż inne.

Cokolwiek wybór jest, to na pewno może być powiedziane, że ten typ produktu może sprawić, że doskonały centralnym elementem do każdego pomieszczenia – w przypadku każdego produktu, należy zachować ostrożność z nim i oczywiście zależne od zastosowanego materiału, różne poziomy opieki powinny być przestrzegane i różne metody konserwacji powinny być przestrzegane. To moja rada, że ??przy zakupie nowego kominka, należy zwrócić się do dostawcy w celu wyjaśnienia instrukcje konserwacji dla Ciebie.

Kominek Otacza można nabyć przy kominku. Opierają się one w Broxbourne, na granicy Hertfordshire i Essex, ale podaży i zainstalować pożary i kominki w wielu miejscach w całej Wielkiej Brytanii.

Buck Richards

– autor artykułu