Pages Menu
Categories Menu

aranzacja pokoju w akademiku

aranzacja pokoju w akademiku

Gdy rośliny są małe, a przede przeszczepione, wymagają one często wody podczas pierwszego tygodnia lub dwóch. Stopniowo przekwalifikować ich podlewania głębiej i rzadziej w ciągu najbliższych kilku tygodni. Jest to szczególnie korzystne, aby to zrobić na początku sezonu, zanim ciepło latem będą pracować przeciwko tobie.rękawiczki fox Ostatecznie, powinieneś być w stanie zrobić głęboki podlewania kilka razy w tygodniu, chyba że ekstremalne ciepło lub suchy wiatr stworzyć okoliczności, które uniemożliwiają ten harmonogram.

Dla roślin, które nie wymagają dobrze przepuszczalnej gleby lub bardzo suche, należy umieścić chochoł na wierzchu gleby pomoże zachować wilgotność gleby i pomocy w zapobieganiu parowaniu. Na pochyłych krajobrazów, ściółka będzie również pomóc utrzymać glebę w miejscu i powoli spływu.

W zależności od rodzaju gleby, nie nad wodą roślin. Rośliny wymagają zdrowe relacje z gleby, wody i powietrza. Jeżeli gleba jest przechowywana zbyt wilgotny, nie pozwoli na tyle powietrza wokół korzeni i roślin będzie cierpieć uduszenie. Będzie to widoczne w przypadku zauważenia więdnięcie, żółknięcie liści, suchy liść i kroplę. Gleba powinna być wilgotna, a nie „błotnisty”. Podobnie, zgodnie z podlewania może również uszkodzić roślinę, ponieważ korzenie nie będą mieli wystarczająco dużo wilgoci, aby wysłać do zakładu z liści. Generalnie korzenie niedoszacowania podlewać rośliny wyschną.

Sprawdź swoją glebę, aby określić jego zdolność zatrzymywania wody, szybkość infiltracji i odwadnianie.

Przed sadzić, przetestować jego właściwości gleby do nawadniania. Woda przenika piaszczystą glebę szybciej i głębiej, ale także szybciej odparowywać. Gleba gliniasta zaakceptuje wody w wolniejszym tempie, ale nie tak wolno, jak gliniastej glebie. Clay gleby ma tendencję do zatrzymywania wody dłużej.
http://www.fizjobalance.pl/rehabilitacja/
– autor artykułu